Kejkol za náma

16.06.2010 15:11

Díky všem kdo neváhali přijet na nejvzdálenější závod letošní Ligy do Slaného. Uznání těm, kteří to dali na kole tam a zpátky. Závodu, kterého jsme využili i pro propagaci MTBO ve Slaném a okolí se celkem zúčastnilo přes osmdesát aktivních závodníků na dvou tratích - ligová a pohodová. Pro více než polovinu to byla první zkušenost s MTBO, RaMach tentokrát rozpůjčoval úplně všechny mapníky co přivezl - děkujeme.

Zázemí bylo tentokrát trochu dále od tratí, proto jsme pro zpestření připravili na začátek měřenou sprintovou vložku (1500m), kterou vyhrál Kouřa (překonal tím rekord místního borca (3:00) a odvezl si jím věnovanou cenu), následovalo 18 kontrol v místním lese (mapa bude ke stažení).

Závod vyhrála s přehledem Martina, před Kládinem a Kouřou s časy okolo hodiny. Celé výsledky najdete v příslušné sekci, dále první fotky z 10té kontroly (další postupně přibudou).