Kniha návštěv

Datum: 27.08.2009

Vložil: Mirek

Titulek: Klánovice

Ahoj,

trošku zkusím zhodnotit dnešní závod. Podle mně to připomínalo MTBO pouze názvem :-(

1) opožděný start o 30min
2) v terénu bylo asi o 6 kontrol méně než bylo plánováno, takže to nebyl moc skorelauf
3) kontroly nebyly vidět, protože samotné kleště vidět zákonitě nejsou, chce to alespoň mlíko nebo malej lampion
4) tisk kontrol na mapě byl opravdu na lupu
5) těžko hodnotit takovýhle závod, když všem lidem chybí nějaké kontroly, protože je nenašli, ale fyzicky tam byli

Samozřejmě, že to byl MTBO trénink, takže to jako trénink posloužilo, ale i přesto by měly mít závody nějakou kvalitu. Alespoň mapování si člověk vyzkoušel a to včetně rychlé jízdy na kole. Jediná škoda byla, že obvykle jsem hledal cca 30s až 2min kleště, takže to byl trošku intervalový trénink.

Celkově bych nazval tento díl Pražské MTBO ligy jako jako špatnou prezentací toho, jak může MTBO hezké. Škoda lidí, kteří si to dnes přijeli vyzkoušet, mně osobně by se to moc nelíbilo.

Doufám, že takhle nedopadne příští závod MTBO ligy (16.9.), který pořádám já v lese za Káraným. Tam to bude doufám mnohem lepší :-) O víkendu jdem s Markétou pokročit v přípravě mapy s klasifikací cest pro MTBO.

Mirek


Zpět na diskuzi