Kniha návštěv

Datum: 27.08.2009

Vložil: Kouřa

Titulek: Trénink

Takhle nějak si představuju trénink, při kterém fakt o nic nejde. Když říkám o nic tak myslím ani o čas. Pokud si řeknem, že se někde sejdem, někdo rozvěsí kleště, nebo jen fábory bez kleští, a ostatní si to pak objedou, aby si potrénovali pohyb v mapě, tak to beru. V tomto ohledu Mance děkuju.

Že se PMTBOL vyvinula velmi rychle už někam dál je věc druhá a souhlas s Melounem, že v tomto pohledu byl 6. "závod" slepou uličkou. A dodávám že je dobře že jsme si jí okusili... (až na ty nováčky)

Koleje, fábory, zákres v mapě, pokyny - souhlasím... ale podle mě nějvětší výzva je Čas startu - sám jsem jej o 45min u svého závodu nedodržel takže mluvím z vlastní zkušenosti (taky jsem schválně do popozic dal radši už od 15:00!) Že Manka píchla při rozvěšování je pech! To se může stát každýmu. Ale organizátor musí mít rezervu! ...když je to akce pro cca 30 - 50 lidí. Z toho plyne můj obecný apel že: kdo nemůže v den závodu bejt aspoň 3 hodiny předem na místě, ať radši nepořádá.

Jízda v šeru je nepřítel MTBO (i kdyby tam byli fábory) a denní čas je víc a víc proti nám...


Zpět na diskuzi